Er disse lækkede billeder iPad Air 2?
Nye billeder af det der angiveligt er en dummy version af den nye iPad Air 2. Se billederne her.
Apple har nu udsendt presseinvitationer til en event torsdag den 16. oktober og historisk set har denne event noget at gøre med Macs og iPads.
– Apple inviterer til iPad-event
De nye iPads ventes, at blive tyndere end tidligere modeller.
Og skal man tro denne vietnamesiske kilde, der har lækkede billeder af det der angiveligt skal være en dummy af Apples nye iPad Air. Så ses det også, at den er tyndere end den oprindelige iPad Air. Det skriver Pocketnow.com.
- Lækkede billeder af Apple iPad Air 2
- Lækkede billeder af Apple iPad Air 2
- Lækkede billeder af Apple iPad Air 2
- Lækkede billeder af Apple iPad Air 2
Du kan se flere billeder på den vietnamesiske hjemmeside tinhte.vn.
MereMobil.dk dækker eventen torsdag den 16. oktober.
Mere til historien
Det rygtes også, at de nye iPads får 2 GB RAM og den interne hukommelse vil begynde med en version på 32 GB.
ANMELDELSE: Batteritiden er udvidet, men er det nok? Her er min vurdering af Apple Watch Series 11.
(mere…)Den nye iPhone 17-serie har fået en stærkere start på salget, end analytikerne forventede.
(mere…)Den britiske regering giver ikke op og gør nu et nyt forsøg på at få implementeret en bagdør til iCloud.
(mere…)OVERBLIK: Der er stadig flere produkter, som vi venter på bliver lanceret fra Apple. Disse produkter kan meget vel lande i oktober.
(mere…)Den nye iPhone 17 Pro Max overgår forgængeren, når det gælder opladning. Nu er det testet, hvad den maksimalt kan lade med.
(mere…)
Subscribe - få opdateringer på tråden
Login
Login for at kommentere
0 Kommentarer
Ældste