Her kan du se iPhone 13-eventen
Gense Apples lancering af iPhone 13-serien og Apple Watch Series 7.
Apples topchef Tim Cook går på scenen i hovedkvarteret Apple Park klokken 19.00 tirsdag den 14. september.
Ved eventen forventes Tim Cook og hans team at afsløre iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro og iPhone 13 Pro Max.
OVERBLIK: iPhone 13-overblikket er samlet her
Derudover regner de fleste med, at en nye serie Apple-ure også kommer ud af posen. Det er den syvende generation af Apple Watch, vi kommer til at se.
FÅ APPLE-NYHEDER PÅ MAIL: Når eventen er slut samler vi de største nyheder. Du kan modtage dem direkte på mail onsdag formiddag, så du er opdateret på de seneste nyheder fra Apple. Tilmeld dig her – frameld når du har lyst.
RYGTE: Produktionen af de iPhone-skærme, som skal bruges til den kommende iPhone Fold, er ved at være klar.
(mere…)KORT NYT: Apple har udrullet deres Account Card herhjemme, men nyheden er ikke særlig stor.
(mere…)OVERBLIK: Vi tager et kig på, hvad vi kan forvente af Apple resten af året.
(mere…)RYGTE: Apple er i forhandlinger om F1-rettighederne i USA i kølvandet på deres F1-film.
(mere…)RYGTE: Den kommende iPhone 17 Air, som vi stærkt forventer til september, bliver måske mere "pro" end først antaget.
(mere…)RYGTE: Den kommende iPhone 17-serie ventes at få en redesignet Dynamic Island-brugerflade.
(mere…)
Subscribe - få opdateringer på tråden
Login
Login for at kommentere
0 Kommentarer
Ældste