Prøv Galaxy S5 allerede den 14. marts
Du kan være blandt de første, som ser og mærker den nye topmodel fra Samsung. 3 inviterer til event.
Samsung og 3 giver dig muligheden for, at være blandt de første der oplever den nye topmodel. Det sker alt sammen i 3s butik på Strøget i København den 14. marts 2014 i tidsrummet klokken 17-18.
– Samsung Galaxy S5 er nu officiel
Samsung kommer forbi og præsenterer produktet for de, som har tilmeldt sig til eventen.
– WEB-TV: Samsung Galaxy S5 – det første kig
Du kan læse nærmere om, hvordan du tilmelder dig til arrangementet her.
Mere til historien
Der er til hverdag også en ”Samsung in Store shop” i 3s butik på Strøget. Det er aktuelt uvist om andre teleselskaber laver tilsvarerende tiltag.
Det nye Samsung Galaxy Watch 8 får en smart funktion, som kan hjælpe dig med at beskytte batteriet.
(mere…)VIDEO: Jeg har set på, hvad Samsung ikke fortalte så meget om, da den nye topmodel blev præsenteret.
(mere…)Den nye Samsung Galaxy Z Fold7 marker endnu en vanvidspris. Vil du betale så meget?
(mere…)NEW YORK, US: Hvad kan Galaxy Z Fold7 som Galaxy Z Fold6 ikke kan? Denne gennemgang giver dig svaret.
(mere…)NEW YORK, US: Samsung Galaxy Z Fold7 er en kraftig opgradering af tidligere foldbare topsmartphones.
(mere…)NEW YORK, US: Tidligere Z Flip-telefoner har aldrig været store, men den nye Z Flip7 er nu optimeret på flere punkter.
(mere…)
Subscribe - få opdateringer på tråden
Login
Login for at kommentere
0 Kommentarer
Ældste