Mangler du nyt cover til din iPhone 16e eller Galaxy S25?
Har du købt en ny iPhone eller Samsung? Her er et stort udvalg af prisvenlige covers og tilbehør.

Annoncørbetalt indhold
Det er ikke længe siden, at Apple sendte den nyeste iPhone på gaden. Navnet er iPhone 16e. Den erstatter den tidligere iPhone SE-model.
Derfor er målgruppen også stor, da den prismæssigt er lidt lavere end mange andre iPhone-modeller.
Men en ny telefon er også for mange lig med behovet for nyt tilbehør.
Du kan finde masser af tilbehør til blandt andet iPhone 16e hos Deluxecovers.dk. Det er alt lige fra silikonecovers med og uden MagSafe understøttelse og et håndværkercover med kortholder.
Da det ikke er originale covers, som på f.eks. Apples officielle hjemmeside, så er priserne også noget andet.
Det skal nævnes at et originalt silikone-cover med MagSafe koster 479 kroner på Apples officielle hjemmeside.
Både silikonecoveret og håndværkercoveret med kortholder kan fås for under 200 kroner pr. styk.
Du finder dog også covers til højere priser på Deluxecovers.dk.
…masser af tilbehør til alle modeller
Det er selvfølgelig ikke kun tilbehør til iPhone 16e, som du finder på Deluxecovers.
Har du en Samsung Galaxy S25 eller anden Samsung-model, OnePlus, Motorola eller andet – ja, så finder du også tilbehør til dem.
Ligesom der er tilbehør til smartwatches og tablets, samt PC/Mac.
Du finder også gadgets til bilen, som mobilholdere, mobilopladere, dashcams, bluetooth-adaptere og meget andet.
LÆS MERE: iPhone 16e eller iPhone 16? Se videoen her
Mere til historien
Står du og skal bruge andre elektroniske dimser, som USB Stik, droner, projektorer eller Vlog-udstyr – ja så er det også på lager.